Кишвари шумо ё минтақа интихоб кунед.

Close
даромад Феҳрист Почтаи электронӣ:[email protected]
0 Item(s)

Fiber Optics - Модулҳои транзистор

Истеҳсолкунандаҳои тавсияшаванда

Finisar Corporation
- Корпоратсияи Finisar (NASDAQ: FNSR) як зерсистемаи технологияи ҷаҳонӣ барои зерсохторҳои нахи оптикӣ ва ҷузъҳоест, ки ба коммуникатсия, шабака, захиракунанда, бесим ва бес...Тафсилот
  • FTLF1619P1BCL FTLF1619P1BCL Finisar Corporation Тавсифи:TXRX OPT SFP 2 GB/S 1550NM
  • FTLX3813M355 FTLX3813M355 Finisar Corporation Тавсифи:TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
  • FTLX3612M332 FTLX3612M332 Finisar Corporation Тавсифи:TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
  • FTGL2027S1CUS FTGL2027S1CUS Finisar Corporation Тавсифи:MOD TXRX 1490NM DFB PLUG SFP
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Limited як сарварии фаронсавизии гуногунҷабҳаи ҷаҳонӣ дар 50 солаи инноватсионӣ, ҳамкорӣ ва бомуваффақияти муҳандисӣ мебошад. Сандуқи мағозаи васеи васеи Broadcom д...Тафсилот
  • HFCT-5911ATLZ HFCT-5911ATLZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Тавсифи:TXRX SMF LC 1.25GBD 2X5 EXT TEMP
  • AFBR-57D7AMZ AFBR-57D7AMZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Тавсифи:FIBER OPTIC TRANSCEIVER
  • AFBR-59SMI2Z AFBR-59SMI2Z Avago Technologies (Broadcom Limited) Тавсифи:250 MBD TRANSCEIVER POF, SMI
  • HFBR-5701L HFBR-5701L Avago Technologies (Broadcom Limited) Тавсифи:TXRX MMF SFP GBE/FC STD DELATCH
B+B SmartWorx, Inc.
B + B SmartWorx истеҳсол ва истеҳсолоти канданӣ, эътимодбахш, бесим ва бесим, маҳсулоти M2M аз соли 1981 истеҳсол карда шудааст. Бо мероси беш аз 3,000,000 пайвастагиҳои M2M, 500,000 па...Тафсилот
  • 808-38727 808-38727 B+B SmartWorx, Inc. Тавсифи:FIBER OPTIC TXRX SFP LC
  • 808-38728CC 808-38728CC B+B SmartWorx, Inc. Тавсифи:FIBER OPTIC TXRX SFP LC
  • BB-808-38155 BB-808-38155 B+B SmartWorx, Inc. Тавсифи:FIBER OPTIC TXRX SFP LC
  • BB-808-38227 BB-808-38227 B+B SmartWorx, Inc. Тавсифи:FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica Optoelectronics Inc. - истеҳсолгари пешбари 100 Гб / с, 40 Гб / с, 25 Гб / с, 10 Гб / си оптикаи оптикӣ, инчунин 16 Гб / с Fiber Channel / SAS ва Optical Bypss Modules. Онҳо ба марказҳои иттилоотӣ, техн...Тафсилот
  • TSP-S7CH1-C11 TSP-S7CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Тавсифи:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
  • TAS-A1TH1-P11 TAS-A1TH1-P11 Formerica Optoelectronics Inc. Тавсифи:SFP+, 8G FIBRE CHANNEL , 0 70DEG
  • TQS-214H8-XCQ10 TQS-214H8-XCQ10 Formerica Optoelectronics Inc. Тавсифи:QSFP28, 100GBASE-AOC FANOUT, INF
  • TSD-S2CH1-C11 TSD-S2CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Тавсифи:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn Interconnect Technology (FIT) маҳдудияти рушд, истеҳсол ва маркетинги интиқоли электронии электронии электронӣ ва контейнентҳои электронӣ, контактҳо, антенна, компонентҳ...Тафсилот
  • AFCT-5760ATPZ AFCT-5760ATPZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Тавсифи:TXRX SFF SM OC3/STM-1 BAIL IR
  • AFBR-53D5Z AFBR-53D5Z FIT (Foxconn Interconnect Technology) Тавсифи:TXRX OPTICAL 5V GBE 1X9
  • AFCT-5963NGZ AFCT-5963NGZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Тавсифи:TXRX OPT SM SONET OC3/SDH 2X5
2,113 related products
FTLF1619P1BCL
FTLF1619P1BCL
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1550NM
Дар фурӯш: 379 pcs
Бор кунед: FTLF1619P1BCL.pdf
RFQ
FTLX3813M355
FTLX3813M355
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Дар фурӯш: 2950 pcs
Бор кунед: FTLX3813M355.pdf
RFQ
FTLX3612M332
FTLX3612M332
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Дар фурӯш: 3783 pcs
Бор кунед: FTLX3612M332.pdf
RFQ
FTGL2027S1CUS
FTGL2027S1CUS
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: MOD TXRX 1490NM DFB PLUG SFP
Дар фурӯш: 6289 pcs
Бор кунед:
RFQ
FTLF8536P4BCV
FTLF8536P4BCV
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: 850NM OXIDE VCSEL, 25GE/10GE, 25
Дар фурӯш: 472 pcs
Бор кунед: FTLF8536P4BCV.pdf
RFQ
808-38727
808-38727
Истеҳсолкунандагон: B+B SmartWorx, Inc.
Тавсифи: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Дар фурӯш: 404 pcs
Бор кунед:
RFQ
FTLX3671MTC58
FTLX3671MTC58
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: 15XXNM DWDM EML, PIN, 1.2-11.3GB
Дар фурӯш: 117 pcs
Бор кунед: FTLX3671MTC58.pdf
RFQ
808-38728CC
808-38728CC
Истеҳсолкунандагон: B+B SmartWorx, Inc.
Тавсифи: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Дар фурӯш: 6818 pcs
Бор кунед:
RFQ
HFCT-5911ATLZ
HFCT-5911ATLZ
Истеҳсолкунандагон: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Тавсифи: TXRX SMF LC 1.25GBD 2X5 EXT TEMP
Дар фурӯш: 5139 pcs
Бор кунед: HFCT-5911ATLZ.pdf
RFQ
1241510000
1241510000
Истеҳсолкунандагон: Weidmuller
Тавсифи: SFP MODULE
Дар фурӯш: 204 pcs
Бор кунед: 1241510000.pdf
RFQ
AFBR-57D7AMZ
AFBR-57D7AMZ
Истеҳсолкунандагон: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Тавсифи: FIBER OPTIC TRANSCEIVER
Дар фурӯш: 4058 pcs
Бор кунед:
RFQ
2702441
2702441
Истеҳсолкунандагон: Phoenix Contact
Тавсифи: GIGABIT SFP WDM MODULE FOR TRANS
Дар фурӯш: 172 pcs
Бор кунед: 2702441.pdf
RFQ
FWLF16197D61
FWLF16197D61
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX CWDM 1611NM BROWN 8CH SFP
Дар фурӯш: 334 pcs
Бор кунед: FWLF16197D61.pdf
RFQ
FTLX3871MCC58
FTLX3871MCC58
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Дар фурӯш: 93 pcs
Бор кунед: FTLX3871MCC58.pdf
RFQ
86990-9061
86990-9061
Истеҳсолкунандагон: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Тавсифи: CONN FIBEROPTIC TXRX/GBIC 1300NM
Дар фурӯш: 5544 pcs
Бор кунед:
RFQ
SFP-S35-W
SFP-S35-W
Истеҳсолкунандагон: Henrich Electronics Corporation
Тавсифи: SFP MODULE 10/100 MBPS SINGLE MO
Дар фурӯш: 1590 pcs
Бор кунед:
RFQ
FWLF163244
FWLF163244
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Дар фурӯш: 192 pcs
Бор кунед: FWLF163244.pdf
RFQ
TSP-S7CH1-C11
TSP-S7CH1-C11
Истеҳсолкунандагон: Formerica Optoelectronics Inc.
Тавсифи: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Дар фурӯш: 2426 pcs
Бор кунед: TSP-S7CH1-C11.pdf
RFQ
AFCT-5760ATPZ
AFCT-5760ATPZ
Истеҳсолкунандагон: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Тавсифи: TXRX SFF SM OC3/STM-1 BAIL IR
Дар фурӯш: 1970 pcs
Бор кунед: AFCT-5760ATPZ.pdf
RFQ
FTLF1319F1MTL
FTLF1319F1MTL
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Дар фурӯш: 919 pcs
Бор кунед: FTLF1319F1MTL.pdf
RFQ
BB-808-38155
BB-808-38155
Истеҳсолкунандагон: B+B SmartWorx, Inc.
Тавсифи: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Дар фурӯш: 254 pcs
Бор кунед: BB-808-38155.pdf
RFQ
FTLX3912M347
FTLX3912M347
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Дар фурӯш: 3662 pcs
Бор кунед: FTLX3912M347.pdf
RFQ
LS38-A3S-TI-N
LS38-A3S-TI-N
Истеҳсолкунандагон: Atop Technologies
Тавсифи: SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMFP
Дар фурӯш: 2323 pcs
Бор кунед: LS38-A3S-TI-N.pdf
RFQ
AFBR-53D5Z
AFBR-53D5Z
Истеҳсолкунандагон: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Тавсифи: TXRX OPTICAL 5V GBE 1X9
Дар фурӯш: 3045 pcs
Бор кунед: AFBR-53D5Z.pdf
RFQ
BB-808-38227
BB-808-38227
Истеҳсолкунандагон: B+B SmartWorx, Inc.
Тавсифи: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Дар фурӯш: 512 pcs
Бор кунед: BB-808-38227.pdf
RFQ
FTL410QE3C
FTL410QE3C
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX VCSEL 4X10.5G PAR ARRAY
Дар фурӯш: 427 pcs
Бор кунед: FTL410QE3C.pdf
RFQ
FTLX3813M325
FTLX3813M325
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Дар фурӯш: 6827 pcs
Бор кунед: FTLX3813M325.pdf
RFQ
AFCT-5963NGZ
AFCT-5963NGZ
Истеҳсолкунандагон: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Тавсифи: TXRX OPT SM SONET OC3/SDH 2X5
Дар фурӯш: 1990 pcs
Бор кунед: AFCT-5963NGZ.pdf
RFQ
FTLX3871DCC22
FTLX3871DCC22
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 15XXNM SFP+ LC
Дар фурӯш: 113 pcs
Бор кунед: FTLX3871DCC22.pdf
RFQ
FTLF1519P1BNL
FTLF1519P1BNL
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX 1550NM DFB 1X/2X SFP
Дар фурӯш: 475 pcs
Бор кунед: FTLF1519P1BNL.pdf
RFQ
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z
Истеҳсолкунандагон: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Тавсифи: 250 MBD TRANSCEIVER POF, SMI
Дар фурӯш: 2816 pcs
Бор кунед: AFBR-59SMI2Z.pdf
RFQ
TAS-A1TH1-P11
TAS-A1TH1-P11
Истеҳсолкунандагон: Formerica Optoelectronics Inc.
Тавсифи: SFP+, 8G FIBRE CHANNEL , 0 70DEG
Дар фурӯш: 2398 pcs
Бор кунед: TAS-A1TH1-P11.pdf
RFQ
HFBR-5701L
HFBR-5701L
Истеҳсолкунандагон: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Тавсифи: TXRX MMF SFP GBE/FC STD DELATCH
Дар фурӯш: 6505 pcs
Бор кунед: HFBR-5701L.pdf
RFQ
AFBR-5103AZ
AFBR-5103AZ
Истеҳсолкунандагон: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Тавсифи: TXRX 127MBD DUPLEX SC 1X9
Дар фурӯш: 5332 pcs
Бор кунед: AFBR-5103AZ.pdf
RFQ
FTLX3871DCC34
FTLX3871DCC34
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 15XXNM SFP+ LC
Дар фурӯш: 92 pcs
Бор кунед: FTLX3871DCC34.pdf
RFQ
TQS-214H8-XCQ10
TQS-214H8-XCQ10
Истеҳсолкунандагон: Formerica Optoelectronics Inc.
Тавсифи: QSFP28, 100GBASE-AOC FANOUT, INF
Дар фурӯш: 79 pcs
Бор кунед: TQS-214H8-XCQ10.pdf
RFQ
FTLX3613M352
FTLX3613M352
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Дар фурӯш: 5013 pcs
Бор кунед: FTLX3613M352.pdf
RFQ
HFE7060-210I
HFE7060-210I
Истеҳсолкунандагон: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Тавсифи: LED 125MBPS 650NM SMA PLASTIC
Дар фурӯш: 4302 pcs
Бор кунед:
RFQ
FTLX3971DTC42
FTLX3971DTC42
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML APD XFP
Дар фурӯш: 136 pcs
Бор кунед:
RFQ
FTLC9554REPM
FTLC9554REPM
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: XCVRQSFP28100GBASE-SR440/70/100M
Дар фурӯш: 112 pcs
Бор кунед: FTLC9554REPM.pdf
RFQ
FTLX3971DTC32
FTLX3971DTC32
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML APD XFP
Дар фурӯш: 128 pcs
Бор кунед:
RFQ
FTLX3815M320
FTLX3815M320
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Дар фурӯш: 63 pcs
Бор кунед: FTLX3815M320.pdf
RFQ
FTLX3813M349
FTLX3813M349
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Дар фурӯш: 3631 pcs
Бор кунед: FTLX3813M349.pdf
RFQ
HFE7060-210
HFE7060-210
Истеҳсолкунандагон: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Тавсифи: LED 125MBPS 650NM SMA PLASTIC
Дар фурӯш: 4860 pcs
Бор кунед:
RFQ
BB-808-38228
BB-808-38228
Истеҳсолкунандагон: B+B SmartWorx, Inc.
Тавсифи: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Дар фурӯш: 227 pcs
Бор кунед: BB-808-38228.pdf
RFQ
FTLX3971DTC47
FTLX3971DTC47
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: TXRX DWDM EML APD XFP
Дар фурӯш: 135 pcs
Бор кунед:
RFQ
TSD-S2CH1-C11
TSD-S2CH1-C11
Истеҳсолкунандагон: Formerica Optoelectronics Inc.
Тавсифи: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Дар фурӯш: 2551 pcs
Бор кунед: TSD-S2CH1-C11.pdf
RFQ
FWLF1632R46
FWLF1632R46
Истеҳсолкунандагон: Finisar Corporation
Тавсифи: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Дар фурӯш: 3561 pcs
Бор кунед: FWLF1632R46.pdf
RFQ
2,113 related products